Výkup a recyklace desek plošných spojů

Výkup a recyklace desek plošných spojů

O nás

WEEELABEX

Jsme chráněná dílna

Českomoravská recyklační společnost s.r.o. je zdravá, finančně nezávislá, dynamicky se rozvíjející firma, která se zabývá zpracováním a recyklací desek plošných spojů (DPS). Záměrem managementu je, aby společnost zajišťovala pro své dodavatele co nejkomplexnější služby a byla vstřícná k požadavkům zákazníka.

---

Našim hlavním cílem je stát se strategickým partnerem pro naše stálé dodavatele, kterým nastavíme ty nejvýhodnější obchodní podmínky k jejich spokojenosti. Společnost spolupracuje s obchodními partnery po celé ČR, Slovensku, Pobaltských zemí, Střední a Východní Evropy.

---

Náš materiál se zpracovává ve významných evropských rafinériích.

Ke stažení

Souhlas k činnosti

Certifikát WEEELABEX

Certifikát ISO 9001:2016

Certifikát ISO 14001:2016

Certifikát ISO 45001:2018

Potvrzení o absolvování genderového auditu

Jsme česká firma

Naše činnost

Desky plošných spojů (DPS) se v naší chráněné dílně pečlivě dočišťují od všech nežádoucích dílů (Fe rámečky, Al chladiče, plastové rámečky, baterie … atd).

---

Takto připravený materiál se přesně třídí do kategorií, které jsou určené podle obsahu kovů a jejich výtěžností. Cílem takové maximálně přesné přípravy materiálu je dosažení co nejlepších výtěžností a tím i nejlepšího výsledku, který ovlivňuje výkupní ceny pro naše dodavatele.

Fotogalerie

Videoukázka expedice

Ceník

Jelikož nejsme firmou, která obchoduje materiál za fixní ceny (Kč/kg), ale naše ceny určují výtěžnosti z rafinerií, nezveřejňujeme žádný oficiální ceník. Ceny nabízíme vždy po osobní návštěvě u dodavatele, kde se provede kategorizace materiálu a stanoví se výkupní cena, do které se promítne i množství dodávané měsíčně.

---

Díky tomuto individuálnímu přístupu u dodavatele jsme schopni nabídnout ty nejlepší ceny a ty nejlepší obchodní podmínky. Cena je vždy stanovena aktuální burzou drahých kovů a výtěžností materiálu (DPS).

Poptávkový formulář


Odeslat formulář

Projekty

Kontakt

Fakturační údaje

Českomoravská recyklační společnost s.r.o.

Karolinská 661

Praha 8, PSČ 186 00

IČ: 24726435

DIČ: CZ24726435


Adresa provozovny:

Českomoravská recyklační společnost s.r.o.

Stolařská 490

688 01 Uherský Brod

IČZ: CZZ00741

Kontaktní osoby